Blog
CICER CUM CAULE
Zbigwie
Zbigwie zbigwie@mail.ru
59 obserwujących 290 notek 648470 odsłon
Zbigwie, 29 marca 2017 r.

Etruskowie, czy Kreml?

614 28 0 A A A

Ostrzelanie konsulatu Polski w Łucku to reakcja Kremla na inicjatywę stworzenia Bałtycko – Czarnomorskiej Unii przedstawionej przez Andrija Parubija w Polsce 

z

Ostrzał konsulatu Polski w Łucku nastąpił nieprzypadkowo, a po tym jak Ukraina podczas międzyparlamentarnego zgromadzenia Polski, Ukrainy i Litwy wystąpiła z inicjatywa stworzenia Bałtycko – Czarnomorskiej Unii, czyli Międzymorza.

Przecież jest jasne, że Kreml będzie usiłował wszelkimi sposobami przeciwdziałać temu planowi i doprowadzić do kłótni pomiędzy Ukrainą, a Polską.

Dlatego w tej sytuacji prezydent Poroszenko powinien niezwłocznie oficjalnie przeprosić Polskę. Jak najszybciej trzeba pojmać prowokatorów, którzy dokonali napadu na polski konsulat.

Jeśli w najbliższych dniach państwo ukraińskie ich nie złapie to szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Gricak, minister spraw wewnętrznych Awakow i prokurator generalny Ukrainy Łucenko powinni zostać zdymisjonowani.

 

„Niewątpliwie jest to prowokacja”- czytamy w mediach oficjalne wypowiedzi przedstawicieli władz Polski i Ukrainy.

Jest jednak pytanie:

 - Czyja to prowokacja?

I pada odpowiedź:

Najprawdopodobniej Kremla. Przecież toczy się rosyjsko – ukraińska wojna.

Ważne jest także inne pytanie:

Czy sprawcy tej prowokacji i wielu poprzednich zostaną kiedykolwiek schwytani przez istniejące przecież państwo ukraińskie?

I tu nasuwa się najbardziej realna odpowiedź na te pytania:

- Prowokacja polegająca na ostrzelaniu polskiego konsulatu w Łucku dokonali Sumerowie!

- Wszystkie poprzednie antypolskie prowokacje: akty wandalizmu i dewastowania pomników, w tym dwukrotnie w Hucie Pieniackiej prowadzą do prostego wniosku: trzecia strona bardzo chce skłócić Ukraińców i Polaków.

Władze Ukrainy twierdzą, że ta trzecia strona to przedstawiciele Kremla, ale nie mają najmniejszego zamiaru kiedykolwiek złapać tych kremlowskich prowokatorów, aby ich przykładowo ukarać.

Wielu jednak podejrzewa, a nawet jest przekonanych, że tymi prowokatorami dokonującymi zbezczeszczeń polskich pomników na Ukrainie są Sumerowie.

Dla każdego jest oczywiste, że nie tylko potomkowie Chazarów żyją na Ukrainie - i nawet wielu z nich jest w sferach rządzących, ale i Sumerowie przetrwali przez wieki właśnie tam i dzisiaj urządzają prowokacje zmierzające do skłócenia dwóch najbliższych sobie narodów słowiańskich: bratniego narodu polskiego i ukraińskiego.  

Ja jednak przypuszczam, że prowokatorami na Ukrainie wcale nie są Sumerowie!

I zdradzam wszystkim: to są Etruskowie!

Dotarli w czasach starożytnych drogą morską na współczesne ziemie Ukrainy i trwają tam w stanie utajonym realizując swoje niecne cele.

I jestem przekonany – władze Ukrainy nie złapią nigdy żadnego antypolskiego prowokatora.

A dlaczego? – można zapytać.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

- Przecież jeszcze nikomu nie udało się złapać żadnego Sumera, czy Etruska!

Zgadzasz się ze mną?

Chyba nie przypuszczasz, że mogliby to uczynić Ukraińcy?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Cała Polska czyta wypociny niejakiego Seamana! "Niedawno ukazał się interesujący wpis: Grawicapy latają w kosmosie pióra znanego blogera Zbigwie, z wykształcenia fizyka". Znajdź ponad 100 moich notek na Forum Rosja-Polska. Mam bana u blogerów WITOLD JURASZ, MAIA14 i BOSON, ale on zupełnie nie posiada kindersztuby. Poetry&Paratheatre 2010 i 2013. image free counters
Free counters

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No to musi się Pan wiele dowiedzieć od podstaw... Życzę powodzenia!
  • TENCO > Nu z Glowic to zapewne SB-cki pomiot i KODerasta!
  • KOMUNIKAT MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ: https://t.co/4v6JTvSraL

Tagi

Tematy w dziale Polityka